Wolontariat

 
 

REKRUTACJA WOLONTARIUSZY NA II MFFDN „W CHMURACH”


Zapraszamy do współpracy!

Jeśli chcesz ciekawie spędzić pierwsze zimowe dni grudnia, jesteś miłośnikiem dobrego kina i aktywnego spędzania wolnego czasu, chcesz poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach (i o zupełnie innych też), to odpowiednie miejsce dla Ciebie.

Jeśli masz co najmniej 16 lat, zależy Ci na tym, żeby zdobywać nowe doświadczenia, posiadasz już praktykę w działalności kulturalnej i zapał, by zdobywać kolejną, znasz języki obce lub umiesz cokolwiek... zgłoś swój udział do grupy wolontariuszy 2. Międzynarodowego Festiwalu dla Najmłodszych „W chmurach”.

Między 12-16.12.2018 w Lublinie, w Centrum Spotkania Kultur, odbędzie się druga edycja festiwalu „W chmurach”. Już teraz rozpoczynamy rekrutację wolontariuszy, czyli osób, na których spocznie niemała odpowiedzialność i dzięki którym wszystko zadziała jak w zegarku.

Do zadań wolontariuszy należeć będzie: obsługa seansów filmowych odbywających się w ramach festiwalu, pomoc przy organizacji imprez i wydarzeń towarzyszących, a także innych formach funkcjonowania Biura Festiwalowego. Wymagamy sporo, ale obiecujemy że będzie to wspaniałe doświadczenie, pozwalające poznać ciekawe osobowości, a dodatkowo wziąć udział w fascynujących wydarzeniach i po prostu dobrze się bawić.

Po pierwsze dyspozycyjność: między 12 a 16 grudnia - wtedy wszyscy z was powinni móc poświęcić trochę czasu, by współtworzyć Festiwal. Każda osoba będzie pracowała 4 godzin dziennie, choć w niektórych przypadkach przewidujemy wydłużenie czasu pracy.

Po drugie, rzetelność i zaangażowanie w wywiązywaniu się ze swoich obowiązków podczas Festiwalu, niezależnie od pełnionej funkcji i zakresu obowiązków. Każda praca na rzecz Festiwalu „W chmurach” jest ważna i potrzebna.

Po trzecie, szczerość w informowaniu o swoich umiejętnościach i charakterze zajęć, które chcecie wykonywać. Możliwości jest sporo, ale i dla nas, i dla Was ważne jest, by każdy zajmował się tym, co lubi i co potrafi robić najlepiej lub czego bardzo chciałby się nauczyć.

Ze swojej strony zapewniamy:

  1. Bezpłatną akredytację wolontariusza „W chmurach”, upoważniającą do wstępu na wszystkie wydarzenia Festiwalu, takie jak filmy czy imprezy towarzyszące.
  2. Wiele okazji do obserwowania i poznania kulis funkcjonowania imprezy filmowej.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa z dniem 29 listopada 2018r.
Wypełnij internetowy formularz Kontakt:

Karolina Kasprzak

karolina@filmowawarszawa.org