Wolontariat

 

Dziękujemy ślicznie za wszelkie zgłoszenia. Powinniście na maila dostać już wiadomość. 


A tak prezentuje się skład wolontariuszy pierwszej edycji MFF "W chmurach".

 

REKRUTACJA WOLONTARIUSZY NA I MFFDN „W CHMURACH”

19 październik - 23 listopad 2016


Zapraszamy do współpracy!

Jeśli chcesz ciekawie spędzić pierwsze zimowe dni grudnia, jesteś miłośnikiem dobrego kina i aktywnego spędzania wolnego czasu, chcesz poznać ludzi o podobnych zainteresowaniach (i o zupełnie innych też), to odpowiednie miejsce dla Ciebie.

Jeśli masz co najmniej 16 lat, zależy Ci na tym żeby zdobywać nowe doświadczenia, posiadasz już praktykę w działalności kulturalnej i zapał, by zdobywać kolejną, znasz języki obce lub umiesz cokolwiek... zgłoś swój udział do grupy wolontariuszy 1. Międzynarodowego Festiwalu dla Najmłodszych „W chmurach”.

Między 1-6.12.2016 w Lublinie, w Centrum Spotkania Kultur, odbędzie się pierwsza edycja festiwalu „W chmurach”. Już teraz rozpoczynamy rekrutację animatorów społecznych, czyli osób, na których spocznie niemała odpowiedzialność i dzięki którym wszystko zadziała jak w zegarku.

Do zadań wolontariuszy należeć będzie obsługa seansów filmowych odbywających się w ramach festiwalu, pomoc przy organizacji imprez i wydarzeń towarzyszących, a także innych formach funkcjonowania Biura Festiwalowego. Wśród chętnych wybierzemy również grupę wolontariuszy tzw. hostów, (2-3 osoby) które opiekować się będą w trakcie trwania imprezy gośćmi przybyłymi na festiwal, oraz grupę wolontariuszy tzw. social media, (2-3osoby) które będą tworzyć relacje z tego co dzieje się na festiwalu do internetu. Wymagamy sporo, ale obiecujemy że będzie to wspaniałe doświadczenie, pozwalające poznać ciekawe osobowości, a dodatkowo wziąć udział w fascynujących wydarzeniach i po prostu dobrze się bawić.

Po pierwsze dyspozycyjność: między 30 listopada a 7 grudnia - wtedy wszyscy z was powinni móc poświęcić trochę czasu, by współtworzyć Festiwal. Każda osoba będzie pracowała 4 godzin dziennie, choć w niektórych przypadkach przewidujemy wydłużenie czasu pracy.

Po drugie, rzetelność i zaangażowanie w wywiązywaniu się ze swoich obowiązków podczas Festiwalu, niezależnie od pełnionej funkcji i zakresu obowiązków. Każda praca na rzecz Festiwalu „W chmurach” jest ważna i potrzebna.

Po trzecie, szczerość w informowaniu o swoich umiejętnościach i charakterze zajęć, które chcecie wykonywać. Możliwości jest sporo, ale i dla nas, i dla Was ważne jest, by każdy zajmował się tym, co lubi i co potrafi robić najlepiej lub czego bardzo chciałby się nauczyć.

Ze swojej strony zapewniamy:

  1. Bezpłatną akredytację wolontariusza „W chmurach”, upoważniającą do wstępu na wszystkie wydarzenia Festiwalu, takie jak filmy czy imprezy towarzyszące
  2. Wiele okazji do obserwowania i poznania kulis funkcjonowania imprezy filmowej.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa z dniem 23 listopada 2016r.
Wypełnij internetowy formularz Kontakt:

Malwina Kurzak

malwina@filmowawarszawa.org